Avatar uživatele
stana73

Jakou máte rádi kávičku?

Dáte si radši turka,nebo instantní,s mlé­kem,…A co zákusek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4842 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Mám rád instantní s mlékem a po obědě k té kávičce ještě dortík nebo zákusek.Turkem taky nepohrdnu,ale je lepší s rumíkem.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

zákusky stani moc nejím nejsem moc na sladké ale kávu mám moc ráda piji překapávanou s mlékem a když jsem u někoho tak i turka si dám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jihlavanku i rozpustnou a nejlahodnější je pro mne 1 ranní káva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Taková anketa tu už byla víckrát, zadejte si dotaz do lišty…jinak já piji preso s mlíčkem, doma turka i rozpustnou. Podle chuti. Ale v kavárně většinou to preso s mlékem, popřípadě se šlehačkou. Mňam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janinka :)

noooo na kávu mám ráda s mlékem a zákusky moc nemusím :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jak kdy. Rozhodně musí být s mlíkem (cca třetina kafe, dvě třetiny mléka), smetanou nebo s mléčnou pěnou, samotný černý piju jen v nouzi nebo extrémní speciality, který mají výbornou chuť samy o sobě.
Piju buď dobrej instant, nebo aromatizovaný mletý z Oxalisu (taková Třešeň v čokoládě nebo Karamel nemají chybu!). Ale než si do nich přidám mlíko, lógr scedím. Nemám ráda, když dopíjím a nasaju ten tureckej lógr… :) A doplněný o to, na co je zrovna chuť – cukr, vanilkovej cukr, karamel, oříškovej likér, koření. Na kafi se děsně vyřádím :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SpeedyCZ

Žádnou… Ale zákusek, jako je tiramisu bych si dal :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Rozpustnou,ly­ofilizovanou,dří­ve se smetanou,ted bez ní i bez cukru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek