Frogman

Jakou má účinnost tzv. „noční spalovač tuků“?

U klasických spalovačů, které obsahují i povzbuzující látky, aby člověk měl víc energie na cvičení, je právě to cvičení nebo nějaká námaha důležité.

Jak je to ale s tzv. „nočními spalovači tuků“? Tam už pohyb není potřeba? A fakt reálně fungují? Jak dobře?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Neexistuje nic legálního na hubnutí bez kalorického deficitu, pohybu a cvičení.

Další odpovědi
Disraeli

Jediný takový spalovač, který ti spálí tuky bez pohybu a námahy, je oheň. ;) Za předpokladu, že se nechceš podpálit, ti bohužel musím říct, že jiné takové „spalovače bez námahy“ nefungují.
Musíš se hýbat, mít správnou stravu a být v kalorickém deficitu.

zjentek

jsou mně známy pouze dva druhy takovýchto spalovačů. Neustálý pohyb a permanentní stress. Jakmile se jednou posadíme, nebo nedej jože uvolníme, je konec. );

Frogman

@Disraeli, jj, já se hýbu celkem dost a hubnout nepotřebuju. Jen jsem náhodou narazil na ten název „noční spalovač“, tak mi začalo vrtat hlavou, jak to jakože může fungovat a jestli vůbec… 😁

Mravenec

Doporučuji pořad Rozum v troubě na Youtube, který takové produkty recenzuje.