Pokročilý

Jakou kvalitní osobní váhu mám koupit?

Kvalitní osobní váha

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já mám už 3 roky váhu od firmy "Sanitas" a 2xdenně se vážím (cukrovka) jsem s ní spokojený, protože i mezi levnými se najdou kvalitní, ale je lepší si připlatit aby měla co nejvíc funkcí. (viz některé v odkazu)
Doplňuji:
Omlouvám se, já nejsem agent Mall.cz a nechtěl sem jim tady dělat reklamu, chtěl sem to tady uvést jen jako příklad. Takže do vyhledávače zadat "osobní digitální váhu" a výsledek je jistej.

Zdroj: http://www.mall.cz/osobni-vahy /#utm_source=sklik&utm_medium= ppc&utm_campaign=domacnost-vah y-osobni

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím - my máme decimálku a celkem to s ní jde. Nemusím se bát, že ji strhnu, jen se musíme vážit venku. Nebojte - sousedi raději zalezou, aby naše "atletická" těla neviděli.
Ale na trhu pro ty lehčí jsou i váhy, které hned vypočítávají různé hodnoty. Takže asi bych se po takových poohlédl. Značku nevím, ale to je na výběru - asi ne tu nejlevnější na neznámem e-shopu.

Zlatý

Samozřejmě digitální. Je to jedno jakou, jenom koukej na maximální rozlišení. Ty lacinější mají rozlišení max. 10 dkg a přesnost 1 %. U takové váhy se může skutečná váha od zvážené lišit až o 15 - 18 dkg !! Takže takovou která váží s větší rozlišením a přesností alespoň 1 %.

Zlatý

Existují i váhy s měřiečem tuků

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.