Happyday1991

Jakou koupit kancelářskou židli?

Na každodenní sezení – nejlépe s opěrkami, dobrá na záda – aby nebolely a kdyby byla tak do 2000,– vůbec bych se nezlobila 🙂

Nejlepší odpověď
Agneta

Do dvou tisíc dostaneš jen šmejd, který se rychle vysedí a už nebude pohodlný:DDD

Když chceš v té židli déle sedět – pracovat, tak musí být super pohodlná, to znamená měkkoučká.

Další odpovědi
suaeda

Kancelářské židle na kolečkách, které jsou v současnosti k sehnání (v cenové relaci do 3000 Kč) nestojí za nic. Za pár let jsem v práci rozlámal již 3. Kolega našel v kovošrotu od staré židle zachovalou spodní část s kolečky. Na ní jsme dali vrchní čalouněnou část z jednoho rozbitého kancelářského braku. A světe div se, po natření a vypulírování toto křeslo funguje již asi 4 roky bez poškození. Pokud chce člověk dobré kancelářské křeslo je dobré si přidat a nekupovat levné výrobky z Číny. Rovněž je potřeba si nové křeslo dobře vyzkoušet aby nebolely záda.

anonym

Na takováto hledání/doporučení se vykašli – na židli si – před koupí, musíš posedět, jinak poznáš houbeles.
Já preferuju úplně obyčejnou dřevěnou židli (TON), v kanclu, pokud už tam musím, sedím na gymballu.