L_85

Jakou koncovku kabelu od antény použít?

V novém bytě mám ve zdi účastnické zásuvky pouze s výstupem SAT (šroubovací, vystouplé). Dotaz zní, jakou koncovku má mít druhý konec koaxiálního kabelu, který se strká do TV? Mám novou Smart TV s tunery a vstupy DVB-T i DVB-S, ale nevím do kterého tedy zasunout!? To, že jsou v bytě pouze SAT účastnické zásuvky znamená, že bytový dům nemá anténu, ale jen společný satelit? Vůbec tomu nějak nerozumím, pardon…

Nejlepší odpověď
Dochy

To že je tam F konektor ještě nutně neznamená, že je v rozvodu satelitní signál. Zeptej se na to domovníka, nebo toho od kohos ten byt koupil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.