MirKop

Jakou klávesnici zkratku používáte nejčasteji ?

Já asi alt+v neboli zavináč @
Doplňuji:
*klávesnicovou zkratku

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

alt+v mi nefunguje, dělám ctrl+alt+v

🙂 těhle dělám nejvíc:-)))))

Další odpovědi
gecco

alt+64 – neboli taky @
;-D

arygnoc

[ctrl][c]
[ctrl][v]
[ctrl][d]
[ctrl][r]
[ctrl][f]
[ctrl][g]
[ctrl][alt][v]
[alt][36]
[alt][38]
[alt][39]
[alt][64]
[alt][a]
[alt][tab]
[alt][shift]
(v rôznych programoch – najčastejšie pspad, excel, totalcommander, …)

a všetky predprogramované [f2]-[f11]

;-Q

suaeda

Prakticky používám vše to co „arygnoc“ a dále ještě (WIN) tlačítko s (E) (WIN)® a hlavně (WIN)(M) doporučuji zejména v zaměstnání.
Pár programů mám také nastaveno na startování Excel – (AltGr)(E), Word – (AltGr)(W), TotalCommaneder – (AltGr)(T), Kalkulačka – (AltGr)(K), Poznámkový blok – (AltGr)(B). Používám také zkratky přímo v programech OFFICE, prohlížečích atd.
Když jsem zkratky učil své mladší kolegy tak mi nejdřív někam posílali, ale nyní uznávají, že jsou praktické a urychlují činnost na PC.

setapouch

Spoctene to nemam, ale odhaduju:

  • na Windows Win+D – minimalizovat vse
  • na linuxu Control+Super+D – minimalizovat vse
  • ale nejspis bude vitezit na obou Alt+Tab – prepinani mezi okny a Crtl+W – zavrit

Leviyah

Taktéž asi zavináč @!

anonym

ctrl alt plus v

KatkatkaW

asi ctrl+a a klasický copy paste

Klaproth

Když jsem používal Win, tak to byla zkratka CTRL+ALT+DEL.

jstastny

Ctrl+alt+delete

marci1

alt+3

🙂