astor

jakou dlouhou dobu muze byt venku pes reagback v techto dnesnich mrazech? dik

Nejlepší odpověď
ReHu

Určitě moc dlouho ne. Nemá k tomu extra srst.
Pokud má nějaký zateplený kabátek, tak déle.
Důležitý je pohyb, aby se zahřál. Při pohybu si myslím, že do 1 hodiny ano.
Určitě jsou lepší, když to jde, víc kratších procházek.

Můj pes (ta světlá holka) měla nastydlá záda. Obě jsou doma, ven si chodí jak potřebují, a doktor říkal, že i 1/2 hod je v této zimě hodně. A aby měla záda v teple.

Další odpovědi
Děda Louda

Maximálně do půlnoci. To nepochybně dnešní mrazy pominou, ovšem pozor, současně začnou mrazy zítřejší.

samicek333

máme zlatého retrívra s hustou srstí a vydrží tam tak maximálně hodinu a to už mu mrznou packy, takže je zvedá… Ten váš má krátkou srst, tak si myslím, že tak maximálně půl hodiny aby mu bylo ještě dobře

Drap

Zleží na tom jak je otužilý a zvyklý. Třeba i 24 hodin za den.

evusa

Nemyslíš náhodou Ridgeback (Ridžbek)? Jestli ano, Tak tenhlepejsek nemá zrovna moc velkou vrstvu kůže a srsti. Aby mu nic nebylo, tak bych ho nechávala venku tak max. 2. hod. Pak by už byl zmrzlý na kost. Také pejskovi praskají packy, tak objednejte nějakou mast-prodávají se i v tyčinkách a mažte mu packy třeba 2× denně než půjdete ven.