Avatar uživatele
zjentek

Jakou částku si vezme hodně lacinej právník za svý služby?

Tak ten můj od pohledu vypadá lacině, řeší mně tam majetkový práva a chce litr (talíř) za hodinu „řešení“… je to lacinej právník?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

„Hodně lacinej právník“ si vezme nejvyšší částku.
Právník, který pravděpodobně neposkytne kvalitní
službu, je drahej i zadarmo (následky se prodraží).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
luky.1986

Ja platil 1500,– za konzultaci (ktera je dnes prevazne zdarma) a pak za kazdy pravni ukon. Seznameni se spisem, podani odvolani, hlavni liceni atd. neplatil sem hodinovku. Nastesti jsem soud hned vyhral. Napadl me Rumun pred barem a dal par pesti. Kdyz videl, ze mejch 60 kg tezky vahy se bude branit, dal se na utek. Dobeh jsem toho zbabelce a vratil mu to. Kdyz prijela hlidka PCR, nechal si ten hajzl zavolat sanitku, a i kdyz mel doporuceni od lekare pit caj a krome monoklu mu nic nebylo, prisla nam od samosoudce podminka. Tu sem za beznou hospodskou rvacku a jeste jako napadeny nechtel. Samosoudce se s tim neparal a dal nam precin vytrznictvi. Bylo to na verejnosti a mohl sem pobourit verejnost nebo co. Stalo me to asi 8000,– a bylo to zastaveno ve zkusebni lhute pul roku… ten blbec dostal za dva mesice amnestii a mel cisty TR:)) Podle meho je 1000,– v majetkovych vecech, kde jde asi o vetsi prachy, tak akorat.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ex_offo ej ej ,no jo starej ej ej stromek se těžko ohýbá, ikdyž je prohnilej ej ej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

asi záleží i na tom, v jakém právu je nejlepší. třeba obchodní právo beru jako TOP, jelikož jde lidem o prachy a asi víc než o život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

hodně vysokou, jsou to profesionální vydřiduši horší lékařů, vyhýbej se jim jak se jen dá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

To jde. Myslím, že patří mezi levný.
1000 Kč/hhod..

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Něco se dá řešit i na právním oddělení přes ÚP a ZDARMA. A nemusí se to týkat pouze prác.záležitostí, známá tam řešila věcné břemeno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek