zjentek

Jakou částku si vezme hodně lacinej právník za svý služby?

Tak ten můj od pohledu vypadá lacině, řeší mně tam majetkový práva a chce litr (talíř) za hodinu „řešení“… je to lacinej právník?

Nejlepší odpověď
ivzez

„Hodně lacinej právník“ si vezme nejvyšší částku.
Právník, který pravděpodobně neposkytne kvalitní
službu, je drahej i zadarmo (následky se prodraží).

Další odpovědi
luky.1986

Ja platil 1500,– za konzultaci (ktera je dnes prevazne zdarma) a pak za kazdy pravni ukon. Seznameni se spisem, podani odvolani, hlavni liceni atd. neplatil sem hodinovku. Nastesti jsem soud hned vyhral. Napadl me Rumun pred barem a dal par pesti. Kdyz videl, ze mejch 60 kg tezky vahy se bude branit, dal se na utek. Dobeh jsem toho zbabelce a vratil mu to. Kdyz prijela hlidka PCR, nechal si ten hajzl zavolat sanitku, a i kdyz mel doporuceni od lekare pit caj a krome monoklu mu nic nebylo, prisla nam od samosoudce podminka. Tu sem za beznou hospodskou rvacku a jeste jako napadeny nechtel. Samosoudce se s tim neparal a dal nam precin vytrznictvi. Bylo to na verejnosti a mohl sem pobourit verejnost nebo co. Stalo me to asi 8000,– a bylo to zastaveno ve zkusebni lhute pul roku… ten blbec dostal za dva mesice amnestii a mel cisty TR:)) Podle meho je 1000,– v majetkovych vecech, kde jde asi o vetsi prachy, tak akorat.

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ex_offo ej ej ,no jo starej ej ej stromek se těžko ohýbá, ikdyž je prohnilej ej ej.

anonym

asi záleží i na tom, v jakém právu je nejlepší. třeba obchodní právo beru jako TOP, jelikož jde lidem o prachy a asi víc než o život

lexx

hodně vysokou, jsou to profesionální vydřiduši horší lékařů, vyhýbej se jim jak se jen dá

redy

To jde. Myslím, že patří mezi levný.
1000 Kč/hhod..

pucipuci

Něco se dá řešit i na právním oddělení přes ÚP a ZDARMA. A nemusí se to týkat pouze prác.záležitostí, známá tam řešila věcné břemeno.