sevenpairs

Jakou částku mi budou strhávat(nepřed­nostní exekuce), když mám smlouvu na HPP a zároveň pracuju ještě na dohodu?

Nemám na mysli přesnou sumu, ale spíše to jestli mi můžou zabavovat jak ze mzdy tak z dohody?Případně mi sebrat dohodu celou a ze mzdy nechávat jenom část?

Nejlepší odpověď
Drap

To nikdo z nás netuší. Nevíme kolik máš dluhu, kolik vyděláváš, jaké náš další nutné náklady. Bude záležet na dohodě, nebo rozhodne soud.