tamarca

Jakou brněnskou firmu na komplet rekonstrukci kuchyně a obýváku?

Chtěla bych nějaké reference na brněnské firmy, potřebuji zrekonstruovat kuchyň(brala bych kuch.linku na míru) a obývací pokoj, zároveň aby mi vystěhovali starý nábytek, děkuji za tipy

Odpovědi
rudin

www.ritzy.cz

devitkac

No, já si třeba toto všechno dělal na vlastní pěst. Je ale pravda, že v naší kuchyni nebylo tolik práce. Dokonce ani kuchyňskou linku jsem nakonec neměnil za novou. Pouze jsem „zrevitalizoval“ tu starou (obrousil jsem co šlo, nalakoval a hlavně koupil hezčí úchytky – ty jsem sehnal tady: https://www.an­kahb.cz/uchyt­ky-katskup130.php )