Stříbrný

Jakou barvu dekoru má nábytek barvy "švestka"? Na netu to vypadá jako skutečně nafialovělá, ale fota klamou.

A je ta barva světlejší jako třeba olše či javor nebo spíš tmavší jako hruška?
Doplňuji:
Jde mi i o to, že jsem měla pokojovou stěnu mahagon, takže byla tmavě hnědá a chtěla bych teď stěnu světlejší, aby se prosvětlil pokoj. Ale např. javor je zas moc světlý. Proto mě zajímá švestka a případně i hruška, jestli to nejsou příliš tmavé barvy. Tak když vezmu javor na jedné straně a mahagon na druhé straně, kam ke které straně se spíš přiklání švestka a hruška? Díky:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pusinko, švestka je tmavší a zabarvena do zvláštního nádechu. Je to zajímavé zabarvení, ale je rozhodně velice příjemné. Vypadá to moc hezky, fialovou tam nevidím.
Mám takovou kuchyň. Vybírala ji dcera a musím uznat, že má dobrý vkus.
Doplňuji:
Oproti hrušce, která je více do hněda, je dřevo švestky do červeného odstínu hnědi. Obojí je rozhodně tmavší než javor. Javor je dřevo vyloženě světlé. Švestku bych dala ještě za mahagon. Každopádně bych Ti poradila zajet si do některé prodejny, kde mají již vyrobený nábytek, abych si ho mohla prohlédnout ve skutečnosti. Záleží hodně i na povrchové úpravě, tou se může konečná podoba dřeva o několik odstínů lišit od přírodní barvy.
To moje lamino v barvě švestky je skutečně tmavší než mahagon. Je kombinované s bílou a vypadá to velmi efektně.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.