Bronzový

Jaképlemeno máte nejraději

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Radeji vetsi plemena,NO,briard,irsky vlkodav.

Další odpovědi:

Jedině t.zv. podvraťáky. Jsou bystří, chytří, odolní, umí lovit myši a nasměrovat zpět do králíkárny neukázněné ušáky. Jsou to nejúžasnější prázdninoví kamarádi pro děti.

Bronzový

Bobánku, sice už jsme to tu probírali, ale jsi tu nový tak budeme teda shovívaví. Já preferuji velká plemena psů. Líbí se mi velcí pastevečtí psi, československý vlčák, tažní psi do spřežení ... ale nakonec to u mě vyhrávají ohaři. Výmarští ohaři jsou nádherní a jedineční především svoji barvou, pointr - můj dětský sen - nádherný pes, zbarvením a především stavbou těla a německý ohař, další krasavec mezi ohaři. Hodný, poslušný a milující svoji smečku. Já takového krasavce vlastním, tak u mě je to jasná jednička.

Zlatý

Bernské salašnické, Boloňské, Maltézáčky, Yorkširské teriéry, Čivavy, Zlaté retrívry, Labradory, Německé dogy, Vlkodavy atd. atd. Je toho ještě spousta. :-)

Pokročilý

Určitě Husky,čau-čau nebo boloňský psík :-)
-Nesnáším naháče :/

Pokročilý

asi rottwailery nebo labradory

Zlatý

Já mám ráda kokršpaněla,yokšira

Zlatý

Mě to je jedno, hlavně, když si rozumíme.
Mám 2 holky z útulku. Neměnila bych. Jsou si toho dobře vědomy, že je máme rádi :-).

Zdroj: http://www.nadapenny.com/linki ngcode.php?id[]=t2010274nadap0 81529556410232.jpg&id[]=t20102 74nadap081530705381232.jpg

Diskuze k otázce

sara10

já mám nejraději naháče.Sice jim musíte kupovat oblečky a v létě mazat,ale jsou to inteligentní,čistotný a krásný psi.ale jsou také drahý.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.