Avatar uživatele
bobánek

Jaképlemeno máte nejraději

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, dagry, Losos, sara10 před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Radeji vetsi plemena,NO,bri­ard,irsky vlkodav.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jedině t.zv. podvraťáky. Jsou bystří, chytří, odolní, umí lovit myši a nasměrovat zpět do králíkárny neukázněné ušáky. Jsou to nejúžasnější prázdninoví kamarádi pro děti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Bobánku, sice už jsme to tu probírali, ale jsi tu nový tak budeme teda shovívaví. Já preferuji velká plemena psů. Líbí se mi velcí pastevečtí psi, československý vlčák, tažní psi do spřežení … ale nakonec to u mě vyhrávají ohaři. Výmarští ohaři jsou nádherní a jedineční především svoji barvou, pointr – můj dětský sen – nádherný pes, zbarvením a především stavbou těla a německý ohař, další krasavec mezi ohaři. Hodný, poslušný a milující svoji smečku. Já takového krasavce vlastním, tak u mě je to jasná jednička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Bernské salašnické, Boloňské, Maltézáčky, Yorkširské teriéry, Čivavy, Zlaté retrívry, Labradory, Německé dogy, Vlkodavy atd. atd. Je toho ještě spousta. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monigue

Určitě Husky,čau-čau nebo boloňský psík 🙂

  • Nesnáším naháče :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oo

asi rottwailery nebo labradory

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám ráda kokršpaněla,yokšira

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě to je jedno, hlavně, když si rozumíme.
Mám 2 holky z útulku. Neměnila bych. Jsou si toho dobře vědomy, že je máme rádi 🙂.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010274na­dap081529556410232­.jpg&id[]=t2010274na­dap081530705381232­.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sara10

já mám nejraději naháče.Sice jim musíte kupovat oblečky a v létě mazat,ale jsou to inteligentní,čis­totný a krásný psi.ale jsou také drahý.

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek