bobánek

Jaképlemeno máte nejraději

Nejlepší odpověď
iceT

Radeji vetsi plemena,NO,bri­ard,irsky vlkodav.

Další odpovědi
anonym

Jedině t.zv. podvraťáky. Jsou bystří, chytří, odolní, umí lovit myši a nasměrovat zpět do králíkárny neukázněné ušáky. Jsou to nejúžasnější prázdninoví kamarádi pro děti.

dagry

Bobánku, sice už jsme to tu probírali, ale jsi tu nový tak budeme teda shovívaví. Já preferuji velká plemena psů. Líbí se mi velcí pastevečtí psi, československý vlčák, tažní psi do spřežení … ale nakonec to u mě vyhrávají ohaři. Výmarští ohaři jsou nádherní a jedineční především svoji barvou, pointr – můj dětský sen – nádherný pes, zbarvením a především stavbou těla a německý ohař, další krasavec mezi ohaři. Hodný, poslušný a milující svoji smečku. Já takového krasavce vlastním, tak u mě je to jasná jednička.

Jahoda

Bernské salašnické, Boloňské, Maltézáčky, Yorkširské teriéry, Čivavy, Zlaté retrívry, Labradory, Německé dogy, Vlkodavy atd. atd. Je toho ještě spousta. 🙂

Monigue

Určitě Husky,čau-čau nebo boloňský psík 🙂

  • Nesnáším naháče :/

oo

asi rottwailery nebo labradory

panenka

Já mám ráda kokršpaněla,yokšira

ReHu

Mě to je jedno, hlavně, když si rozumíme.
Mám 2 holky z útulku. Neměnila bych. Jsou si toho dobře vědomy, že je máme rádi 🙂.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010274na­dap081529556410232­.jpg&id[]=t2010274na­dap081530705381232­.jpg

sara10

já mám nejraději naháče.Sice jim musíte kupovat oblečky a v létě mazat,ale jsou to inteligentní,čis­totný a krásný psi.ale jsou také drahý.