AmazedWolf

Jakému výrobci grafických karet dáváte přednost?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Nvidia

AMD nikdy hry nehraju 🙂

Další odpovědi
jáára

Jiný výrobce

Oba.
AMD spíš na hry, NVIDIA pro pracovní stanice, podle využití

e1232851@trb

Nvidia

Emefej

Nvidia

Ve výrobcích grafických bkaret se vůbec nevyznám. Nechal jsem si stavět počítač na míru u http://www.x-computers.eu/ . Řekl jsem co chci dělat a doporučilli mi kartu nVidia Quadro K5200, tak jí tam mám.

McArthur

Jiný výrobce

Doplňuji:
Intel, to jsou grafiky na kancelářskou práci a do notebooků.

Jinak pro herní počítače dávám přednost nVidia grafikám (GeForce), AMD na multimediální stanice (Radeon). Prostě každý výrobce umí něco.

turbo085

AMD

zelí

Nvidia

Protože vydala novou sérii karet v době, když jsem chtěl nový Pc.

Nerevarin

Nvidia

Doplňuji:
Vdy jsem měl karty Nvidia. Kdysi GeForce 6200, 6600 a nyní GTX260. Je to stará karta, ale na nové hračky nejsou peníze. Můj brácha a kamarád také používali Nvidia. Z mých zkušeností jsou to spolehlivé karty a mám pocit, že AMD mívá častější problémy s hrama, než Nvidia.

Funna

Nvidia

Doplňuji:
počítač mám hlavně na hry..takže kupuju zásadně GeForce .-)

Poklička

Nvidia

cochee

To záleží na časové ose. Od té doby, co jsem se začal počítači zabývat, se AMD (dříve ATi) s NVIDIí několikrát vyměnili v gardu „ten. který tahá za delší/kratší konec“. Ostatní výrobci GPU jen paběrkují.