Ptakopysk

Dobrý den, jak mám vyměnit barvu do tiskárny HP Photosmart ? Prosím poraďte. 🙂

přesněji model (C5280)

Odpovědi
MrGandy

Pokud chcete měnit jen barvu, tak můj otec to dělal takovými injekčními jehlami. Koupil si barvy a ty tam dával. Výjde to levnějc, ale lepší je si koupit nové barvy.

Michal Kole

Na tiskovém zásobníku je papírek s návodem. Stačí většinou tiskový zásobník vyklopit a tahem nahorů vytáhnout

mosoj

Předně si barvu musíš koupit. Tiskárna má zřejmě jednu tříbarevnou kazetu typ 351 a jednu černou typ 350. Může být ale jenom ta tříbarevná. Co je pravda se nemohu nikde dočíst.
Jenom jsem se dočetl že kazeta tiskne vzdy když potřebuji !!! Opravdu vynikající vlastnost !! hodná k podtržení !

Takže si ujasni jakou kazetu potřebuješ a pokud budeš kupovat originál tak si připrav i docela slušné peníze.

Je to multifunkce, takže když zvedneš celou desku skeneru dostaneš se k tiskovým hlavám s barvami.
Většinou jsou na vozík jenom tak nacvaknuté. Takže k vyndání bude třeba zmáčknout nějaký čudlýk a novou zpět zacvaknout.

Ke zlevnění je třeba si nechat kazetu znovu naplnit ) refilovat) nebo si to udělat sama.
Nevím jak je to s s celou neorigionální kazetou. Součást kazet pro HP jsou i trysky a do toho se neoriginální výrobci nehrnou. Proto je cena kazety také tak vysoká.
Zase je pravda že s každou kazetou máš nové trysky!

Zdroj: http://www.inkoust-toner.cz/?pho­tosmart-c4280-c4480-c4580-c5280,159