Dobrý den, jak mám vyměnit barvu do tiskárny HP Photosmart ? Prosím poraďte. :-)

přesněji model (C5280)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Pokud chcete měnit jen barvu, tak můj otec to dělal takovými injekčními jehlami. Koupil si barvy a ty tam dával. Výjde to levnějc, ale lepší je si koupit nové barvy.

Zlatý

Na tiskovém zásobníku je papírek s návodem. Stačí většinou tiskový zásobník vyklopit a tahem nahorů vytáhnout

Zlatý

Předně si barvu musíš koupit. Tiskárna má zřejmě jednu tříbarevnou kazetu typ 351 a jednu černou typ 350. Může být ale jenom ta tříbarevná. Co je pravda se nemohu nikde dočíst.
Jenom jsem se dočetl že kazeta tiskne vzdy když potřebuji !!! Opravdu vynikající vlastnost !! hodná k podtržení !

Takže si ujasni jakou kazetu potřebuješ a pokud budeš kupovat originál tak si připrav i docela slušné peníze.

Je to multifunkce, takže když zvedneš celou desku skeneru dostaneš se k tiskovým hlavám s barvami.
Většinou jsou na vozík jenom tak nacvaknuté. Takže k vyndání bude třeba zmáčknout nějaký čudlýk a novou zpět zacvaknout.

Ke zlevnění je třeba si nechat kazetu znovu naplnit ) refilovat) nebo si to udělat sama.
Nevím jak je to s s celou neorigionální kazetou. Součást kazet pro HP jsou i trysky a do toho se neoriginální výrobci nehrnou. Proto je cena kazety také tak vysoká.
Zase je pravda že s každou kazetou máš nové trysky!

Zdroj: http://www.inkoust-toner.cz/?p hotosmart-c4280-c4480-c4580-c5 280,159

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.