zjentek

jakej trest by byl účinnější?

kdyby plnoletý ženský z dobře situovaný rodiny tahle rodina řekla, kudy se bude ubírat její další život a koho si v rámci zachování důstojného rodu vezme za manžela a ona by si i přesto na drzovku vzala, koho by sama chtěla, tak jakej účinnej trest z tý strany rodiny by pro ni podle vás byl mnohem horší?
Doplňuji:
Fakt ukamenovat by bylo horší? A přitom to dneska vypadá, že 90% těch rádoby dam, které denně potkám, by raději zemřelo, nežli by přišly o majetek.

Odpovědi
anonym

ukamenovat a nectít památku

Doplňuji:
Radši ukamenovat, to proto, aby se ta žena nemusela za tu svoji rodinu, za její názory stydět do konce svého života.

huxa

ukamenovat a nectít památku

Doplňuji:
To už je na psychice dotyčné. Jestli je to psychopatka, bude jí druhá možnost více přijemná.

mike beneš

ukamenovat a nectít památku

brokol

ukamenovat a nectít památku

Daniels

vydědit a neznat a pak taky nectít

Teteyza122

ukamenovat a nectít památku

Doplňuji:
Určitě ukamenovat. Baz majetku si může najít slušnou práci a může žít s někým koho miluje, ale když je mrtvá k čemu je jí ten majetek?

zjentek

huxa: ..ale jestli to není psychopatka, bude jí druhá možnost hóóódně nepříjemná ..to máš recht :o

petra15

„Libusi nespravedlivá rec velmi urazila. Rozhlédla se po prítomných, ale vsichni mlceli, nikdo se jí nezastal.“:(:(