dgfdgf

Jakej používáte cukr? Jakou značku, jakou barvu?

Nejlepší odpověď
lexx

jenom když je v akci (slevě) Tesco,.Lidl, Kauf či Billa, značka – neznačka, v nouzi med do čaje, kávy, dá se

Další odpovědi
anonym

Cukr v krystalické podobě – továrně „vydolovaný“ nikdy v životě používat nebudu. Proč také? Ovoce, zelenina, semena, … Člověk s těmi nerafinovanými cukry získá mnohem více energie na mnohem delší dobu.

anonym

Žádnej cukr nepoužívám.

anonym

Normálním cukrem!

Mimochodem: zase tu někdo lže!
: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-si-sladite-caj-kafe

zjentek

kokosovej, Indie, barva okrová

Luxx

tento https://im9.cz/iR/im­portprodukt-orig/abf/abf4276af­fcd3d7630ae0716c6ec2530--mmf250x250.jpg

arygnoc

cukor je vrah.
nesladím.

stačí to množstvo sladkého jedu v kupovaných potravinách – najmä pekárenskych a mliečnych výrobkoch.
o umelohmotných aditívach ani nehovorím.

😉

Drap

Používám převážně přírodní a umělá sladidla.

bolak

V akci. Jako správnej důchodce.

Norei

Umělá sladidla jsou větší zlo než rafinovaný cukr. Relativně přijatelný je nerafinovaný třtinový cukr. Nejméně škodlivý je xylitol z březové kůry. Možné je použít jako sladidlo naklíčený ječmen.