dgfdgf

Jakej je život v centru Prahy?

Bydlíte tam někdo? Neštvou vás ti celoroční turisti? v týhle oblasti neznám moc míst, kde lze levně nakoupit. Ale stejně bych tam rád měl dům. Praha je v některejch ohledech hezčí než Paříž.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

V centru Prahy jsem sice nebydlela, ale v Praze ano a pokud jednou bydlíte v Praze, centru se nevyhnete. Navíc jsem měla i různé známé, kteří bydleli opravdu hned v okolí Václavského náměstí, Národní třídy a podobných lokalit.
Je pravda, že přímo na Václavském náměstí je obytných domů minimum, většinou jsou v ulicích kolem, kde není ten největší frmol. Ovšem i tak tam umí být „veselo“, leč pokud nejste vyloženě zvyklý na lesní ticho, asi se čověk přizpůsobí a časem mu ten hukot z ulice přestane vadit. Já jsem měla dojem, že by mi to vadilo, ale moji přátelé si nestěžovali.
Nakoupit se v centru dá i normálně. O ulici dál jsou i relativně normání obchody s normálním zbožím a normálními cenami. Jen s tím domem to tam nebude tak lehké. Rodinný domek si tam vážně nekoupíte, leda činžák, nebo byt v něm – ale ty ceny jsou opravdu přehnaně vysoké – ty domy jsou staré, a pokud ho majitel nechá opravit, upravit byty případně dostavět nějaký ten půdní mezonet, a navíc v atraktivním místě – za 3+1 tam dáte jako jinde za vilu se zahradou.

Další odpovědi
Kepler

Já jsem sice žil v Praze jen 6 let a už je to dávno. Souhlasím, že v historických částech je to krásné město. Ale žít bych tam nechtěl, ani kdyby mi dali luxusní byt v centru zdarma. Jako mladý jsem byl okouzlen, ale ke konci pobytu mi už Praha doslova lezla na nervy. A ti pražáci!? http://jpeg.cz/i­mages/2016/08/­31/FvQxl.png
Teď nejvíc oceňuju klídek a pohodu.

Cenobita

Je tu rušno, ale pražákům těm je tu hej ti nikam nezablouděj !

dubraro

Záleží kde. Dcera bydlí v Karlíně a pochvaluje si to. Jsou mladí, nemají děti, baví se. Nemusí nic nikam převážet takže nemusí mít auto. Na tramvaj 100m, na metro 200m.

karfigol

Já tam bydlel pár měsíců kvůli práci a už bych se tam nevrátil, moc rušno tam je. Nakonec jsem šel do dřevostavby od http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/ kterou mám pár kilometrů za Prahou a je to o dost lepší