misak25

Jaké zvíře je typické pro živočišnou výrobu v oblasti jihozápadní Asie?

Myslím si,že je to slon nebo jak,ale nejsem si uplně jista,tak mě prosím opravte,jestli se mýlím,děkuji za každou otázku. ;)
Doplňuji:
mám na výběr pouze slona,jaka,prase nebo ovci…
Možná ovce nebo prasata.. :)

Nejlepší odpověď
gecco

Živočišná výroba → chov zvířat pro maso, peří, srst, kůži…
Slon to tedy určitě není…
😉
Zkus to ještě jednou.

Další odpovědi
zjentek

typicky ovce ..po nich kozy

Lamalam

Slon v jihozápadní Asii? Za jihozápadní Asii považuji země jako je Saudská Arábie, Pakistán, Afghánistán, Írán apod. Osobně sázím na velblouda.
Doplňuji:
Pokud máš na výběr pouze slona,jaka,prase nebo ovci tak to zkus vylučovací metodou. Žije slon nebo jak v jihozápadní Asii? Budou muslimové chovat prasata? Tak v tom případě zbývá ovce.

anonym

Ovce,kozy ,velbloudi

anonym

JAK
http://www.gar­ba.cz/nepal/i­mages/jaci.jpg
Doplňuji:
Mezi největší bohatství šerpů patří nepochybně jaci – zvíře, které odolává nelítostným a tvrdým podmínkám. Výška nad 5000 m, celou noc padal sních a foukal mrazivý výtr. Teplota kolem – 20 o C a jaci stáli stále na stejném místě, celou noc. Hlava svěšená a jejich kožich byl pokryt velkou vrstvou nového sněhu. Obdivuji takové silné tvory.