SabčaElis

Jaké znáte nejlepší (nejnenápadnější) taháky do školy?

Kam si napsat spolehlivě tahák nebo nápovědu při testu?

Odpovědi
Tw!st

Už je to pár let co jsem to naposledy dělal, ale zkus si dát tahák do pouzdra, vždycky když se na něj budeš chtít podívat tak se podívej a hrabej u toho v pouzdře (na oko) a až si to z taháku přečteš tak si třeba z toho pouzdra vytáhni tužku aby to nebylo nápadný.

Cenobita

Neviditelný inkoust a špionské brýle, přes který je inkoust čitelný 🙂

Dnes už se vyrábějí i brýle, které mají projekci textu nebo obrazu na zorník, to by muselo být super.

dubraro

Ja jsem si psal tahaky zlehka měkkou tužkou na lavici pak prikryl rukou, později listem pisemky. Při riziku odhalení stačilo přejet rukou lavici a byla čistá.

zelí

Chytrý hodinky fungují. Čím jednodušší, tím lepší.

PořádSmutná

Na papírek a do pouzdra; na lenoch; vyfotit na mobil

Baromut

Napiš si ho na papírek, ten si nalep na stehna a vezmi si sukni. Případně na zápěstí a zakryj ho dlouhýn rukávem.