zmikund

Jaké zkušenosti máte s nápojem Alkarosen?

Ahoj všem, chtěl bych pořídit jako dárek balení nápoje Alkarosen. Cítili jste se po něm lépe, nebo to je jenom placebo?
Díky

Odpovědi
Kepler

Našel jsem Alkarosen ve formě šumivých tablet. Poté, co jsem si přečetl složení, je mi zcela zřejmé, že jsou účinné pro eliminaci překyseleného žaludku, který také doprovází kyselý reflux (pálení žáhy). Stejnou službu ovšem poskytne jakýkoliv alkalický produkt, v nouzi i jedlá soda. Placebo to rozhodně není, princip je v jednoduché neutralizační reakci.

Karamelka21

Ahoj, nevím jak přesně funguje, nebo proč to tak je, ale mě pomáhá…nebo se tak minimálně cítím, což je pro mě nejdůležitější. Beru to při „detoxikační kůře“ nebo při zažívacích problémech a jsem spokojená