Avatar uživatele
dust8

Jaké výhody má život na Aljašce oproti životu v ČR?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1810 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pro každého něco jiného. Záleží na tom,. proč tam kdo jede.

"4 dobré důvody proč jet na Aljašku, a co potřebujete vědět, než tak učiníte

  1. Je to nový kus země, který můžete poznat, noví lidé, nová kultura, nové prostředí. Zažít ten pocit svobody a zároveň šílené vzdálenosti, když se rozhodnete vycestovat tak daleko od domova, rozhodně stojí za to. S tím se pojí samozřejmě celkově zážitek z cestování a z žití v jiné zemi. Pokud to chopíte za správný konec, tak si tu i dobře vyděláte a našetříte na jiná dobrodružství, protože jak píšu níže, už minimální mzda je tu celkem zajímavá."
  2. Je to vlastně Amerika atd.
  3. Aljaška má svůj drsný půvab a svou ojedinělou přírodu. atd.
  4. Budete superCOOL! atd.

Daklší podrobnostsi se dovíte v odkazu, taikže můžete srovnat s životem u nás.

https://www.pho­enixrise.cz/4-duvody-proc-jet-na-aljasku/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Pokud vezmu do úvahy bydlení, tak žádné výhody nejsou. Bydlení je tam dost nákladné. Ale příroda je tam fantastická, čistý vzduch i voda, medvědi ti vlezou až na pozemek a při jízdě autem musíš dávat majzla na losy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Za mě: hodnotu hustoty zalidnění 0,5 obyvatele na km². 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To je přesně ten typ otázky, na kterou Ti nikdo normální neodpoví. 1. Pro každého je výhodné něco jiného, každžý má jiné priority. 2. je to natolik odlišná země už svou polohou, geografií… že na cokoli kápneš si sám musíš porovnat a sám si říct, jestli je to pro Tebe samotného výhodné. A ještě bych to nenazývasl výhodou, ale odlišností. A těch je příliš na to, aby to tu kdokoli sepsal všechno. Čili za mě… popřemejšlej, jestli jsi tu otázku zvolil vhodně. Zatím se vracíš do stejných nesmyslných kolejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Možná se tam méně krade

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nevím, nebyl jsem tam. Zdejší uživatelka https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/44733 tam údajně nějaký čas žila, třeba odpoví…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování