Avatar uživatele
Shef

Jaké uzeniny máte rádi nebo jaké jsou dle vás nejlepší?

nemyslím pochopitelně takové ty sojové nahrážky,ale poctivé uzeniny,domací klobásky,podomácku uzený bok – to je moje :D a ze salámů mám rád klasiku vysočinu a selský salám :) Jenže jak od kterýho výrobce :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Shef

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Samozřejmě domácí výroba uzeného masa, pokud je správně jakékoliv maso předem naloženo a pomalu vyuzeno studeným kouřem – to je nedostižná záležitost. Ze salámů preferuju kvalitní trvanlivé, třeba i fermentované. Klobásky mi padnou nejvíc ty paprikové, pikantní, maďarského typu. Ale poslední dobou se mi to už tak nějak přejedlo, tak teď dávám přednost uzené makrele a uzeným tvrdým sýrům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Preferuji šunku s nejvyšším podílem masa, sem tam si dám kouzek huspeniny, anglické, domácí uzené nebo bůček. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Preferuji uzeniny z domácí výroby. Mít souseda řezníka s vlastní výrobnou je k nezaplace. Sice trošku dražší, ale ta chuť jako z dob mého mládí je k nezaplacení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Jsem celý život „párkovej“ nejlepší víděňské párky jsou v LIdlu Dulano (výrobce německo), jsou zabaleny ve vaničce po 4 kusech. Složení 85% maso,jsou ve skopovém střívku. Když ohřejete správně při jídle křupají absolutní jednička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Všechny co si vyrobím sám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Paprikove klobasy na Vaclavaku v tech stancich. Mezi 3 a 4 ranni, po 20 ti pivech a dvou litrech vina, kdyz ma clovek hlad, ze by sezral i podrazku u bot, je to to absolutne nejchutnejsi jidlo v zivote :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Jednoznačně anglická a bůček, to vím, že tam nebude přimleto žádné jiné stvoření ani tam nebude nějaká geneticky upravená náhražka, už tak, že ti čuníci jsou krmeni vším možným i nemožným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hadi.ce

Pokud mám abst'ák, slupnu, co najdu :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek