VojtěchKubán

Jaké jsou testy na ŘP skupiny T?

Zdravím, dělám si řp na sk. T a v autoškole mi neřekli přímo jaké testy si mám procvičovat. Mám si dělat C nebo rovnou C + E? Díky

Odpovědi
Drap

U zkoušek můžeš dostat jakýkoli test.

JájsemRaibek

Před dvěma roky jsem dělal Téčko a testy byly jako na Béčko.

Petr44

Test pro skupinu C.

Dochy

Ale Drape, notak… Pro kamiony a autobusy jsou některé otázky navíc oproti testům pro A/B. Alespoň to tak bývalo. Pamatuju se že se v naší skupině instruktor omlouval, že někomu omylem dali testy pro autobus, ale že i tak má plný počet…