Bronzový

Jaké pravidlo jsem porušil?

...položením anketní otázky, kdy jsem se ptal, zda jsem já sám magor? Co je proboha na takové otázce špatného?

Otázka byla bez dalšího smazána. V jiné otázce jistý uživatel píše v podstatě otevřeně, že to nemám v hlavě v pořádku, jen proto, že mám jiný názor než on (mimochodem - názor podepřený vysokoškolskou zkouškou z geopolitiky s hodnocením "A"). To v pořádku je?
Doplňuji:
O kodexu vím a řídím se jím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
Na světě člověka není, aby se zalíbil všem.Publius Ovidius Naso

Další odpovědi:

Zlatý

Klídek,podle mne se to tady nějaký "doveda" snaží ozvláštnit svými "nápady".Někdy je to,velice mírně řečeno "úsměvné",ale,a hele 5:1,no to je paráda. :-))

Zlatý

To neřešte, Butani - nestojí to ani za rozčilování, ani za přehnaný dumání nad smyslem adminova počínání. Nemám a neměla jsem problém s adminem, zato některým uživatelům jsem tu asi nebyla úplně sympatická... Krátce po tom, co jsem na Odpovědi začala chodit, jsem byla nucena z nich odejít. S lidskou blbostí bojovat nejde.

No ale vrátila jsem se, obrněna splachovačností a kachním žaludkem, co snese všechno :))) Abyste tu mohl fungovat, je lepší nasadit klapky na oči a "nevidět zlo, neslyšet zlo" :) Všechno negativní hned házejte za hlavu, to je prostě jediná cesta. Doufám, že i já to zvládnu :))

Zlatý

Už sa s týmito otázkami ani nezaoberám, len občas sa divím, ajhľa niečo tu zmizlo...
Je tu aj veľa nových, tak aj zaraďovanie do kategórií nie je vždy správne, možno aj preto tu vzniká taký zmätok.

Hloupost , zavist , pomstychtivost , zloba , neprejicnost , zlomyslnost , skodolibost .... to jsou vlastnosti co maj magori. A to ty Butani nejsi !! -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.