vlkadam10

Jaké pomůcky pro 6-leté dítě na měsíce

Zdravím. Potřebuji radu pro (??????) jak si pamatovat jak jdou měsíce za sebou. DĚKUJI snad mu to půjde.

Nejlepší odpověď
www

Vysvětlit co se ve kterém měsíci děje, z toho je většinou název mesice.
No a pak naučit. Nechceš toho ale po tom prckovi příliš? 😉
P.S: ale nejsem pedagog, jen rodič, proto bych nespěchal..:-D

Další odpovědi
hanulka11

tak to jsem nikdy nepoužívala pomůcku ,když se to děti učili…prostě si to museli zapamatovat jako vyjmenovaná slova.....ale třeba někdo poradí líp…

vlkadam10

HMM. je to můj mladší a mladší a mnohem mladší bratr a chci mu pomoci.