Drap

Jaké občerstvení připravujete návštěvám a hostům ?

Vyhrajete si ? a připravíte třeba něco takového ?
http://letecka­posta.cz/146949038
Doplňuji:
Taky bych si s tím asi tak nehrál, ale vypadá to krásně

Nejlepší odpověď
annas

Hned bych si dala, nápadité, navíc nenáročné na přípravu. Platí, že jíme očima.
Drape, díky za inspiraci.
Doplňuji:
Podle dalších reakcí si uvědomuji, že jsem viděla jen první obrázek, berušky. Ty by se určitě hodily na dětskou oslavu.

Další odpovědi
iceT

Vzhledem k tomu,že ke mě moc návštěv nechodí,tak si tak nevyhraju,ale při zvláštních příležitostech si tu práci dám a zúročím zkušenosti nasbírané při práci ve studené kuchyni.
Některé ty výtvory z odkazu je i škoda „zežrat“ jak jsou roztomilé.

suaeda

Vypadá to pěkně. Jenom je škoda, že neustále nám nutí pořizovat obraz v HD a ve 3d. Takhle kdyby už někdo přišel s inovací a přenášela by se vůně těch dobrot. O tom, že by ta ňamka vypadla rovnou z obrazovky (je jedno jestli z LED či jiné) o tom ani nemluvě.

fablen

tak to je nádhera, Drape já už si musím začít Vaše odkazy ukládat – ať mám inspiraci – i když takhle krásně to asi vytvořit nedokážu

hanny 2

Super,hned něco zítra vyzkouším – asi ty šneky z list.těsta se salámem nebo s angl.slaninou.

Damiana

Zasmála jsem se, ale není to můj styl. Mě takové legrácky na talíři zajímaly spíš když jsem byla dítětem. Dnes mi přijdou dětinské a kýčovité. Jsou to jistě pracné výtvory, ale já bych je návštěvě nepodávala. Mám ráda elegantní servírovaní, ale ne nudu – spíš něco ve stylu Viléma Vrabce, mistra studené kuchyně.

Bobule

Tak to já si teda vyhraju. Drápe, děkuju za ispiraci, já jsem neskutečná hračička 🙂 zrovna jsem přemýšlela, čím obzvláštním velikonoční stůl 😁
Jen, doufám, že si nebude rodina myslet, že jsem jak dělo 🙂

Sůwa

Určitě to dalo hodně práce a přemýšlení, ale některá ta dílka jsou dost kýčovitá, u jídla bych si představila trošku decentnější provedení. Možná tak pro děti…