Avatar uživatele
Drap

Jaké občerstvení připravujete návštěvám a hostům ?

Vyhrajete si ? a připravíte třeba něco takového ?
http://letecka­posta.cz/146949038
Doplňuji:
Taky bych si s tím asi tak nehrál, ale vypadá to krásně

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, hanny 2, fablen, suaeda před 4425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Hned bych si dala, nápadité, navíc nenáročné na přípravu. Platí, že jíme očima.
Drape, díky za inspiraci.
Doplňuji:
Podle dalších reakcí si uvědomuji, že jsem viděla jen první obrázek, berušky. Ty by se určitě hodily na dětskou oslavu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Vzhledem k tomu,že ke mě moc návštěv nechodí,tak si tak nevyhraju,ale při zvláštních příležitostech si tu práci dám a zúročím zkušenosti nasbírané při práci ve studené kuchyni.
Některé ty výtvory z odkazu je i škoda „zežrat“ jak jsou roztomilé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Vypadá to pěkně. Jenom je škoda, že neustále nám nutí pořizovat obraz v HD a ve 3d. Takhle kdyby už někdo přišel s inovací a přenášela by se vůně těch dobrot. O tom, že by ta ňamka vypadla rovnou z obrazovky (je jedno jestli z LED či jiné) o tom ani nemluvě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

tak to je nádhera, Drape já už si musím začít Vaše odkazy ukládat – ať mám inspiraci – i když takhle krásně to asi vytvořit nedokážu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Super,hned něco zítra vyzkouším – asi ty šneky z list.těsta se salámem nebo s angl.slaninou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zasmála jsem se, ale není to můj styl. Mě takové legrácky na talíři zajímaly spíš když jsem byla dítětem. Dnes mi přijdou dětinské a kýčovité. Jsou to jistě pracné výtvory, ale já bych je návštěvě nepodávala. Mám ráda elegantní servírovaní, ale ne nudu – spíš něco ve stylu Viléma Vrabce, mistra studené kuchyně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobule

Tak to já si teda vyhraju. Drápe, děkuju za ispiraci, já jsem neskutečná hračička 🙂 zrovna jsem přemýšlela, čím obzvláštním velikonoční stůl 😁
Jen, doufám, že si nebude rodina myslet, že jsem jak dělo 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Určitě to dalo hodně práce a přemýšlení, ale některá ta dílka jsou dost kýčovitá, u jídla bych si představila trošku decentnější provedení. Možná tak pro děti…

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek