Jaké máte zkušenosti s Uni Credit Bank?

Zajímají mě jak negativa, tak i pozitiva :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S Uni Credit žádnou, ale je to pár dní co jsem si dělal takový malý soukromý průzkum bank, a nakonec jsem došel ke čtyřem, které nemají žádné poplatky za vedení účtu a zahraniční platby přes internet, což jsou m-Bank, Air Bank, Fio a Equabank. Po dalších kalkulacích jsem se seznamu vyškrtl m-Bank, jelikož má vysoké výběry z bankomatů (minimálně za 35Kč). Dále mým sítem neprošla ani Air Bank, protože i přes značnou mediální masáž co se týče reklam o tom jak jsou skvělí a úžasní, se u nich dost často objevují různé průsery (naposled ten, jak se lidi přihlašovali pod svým heslem na úplně cizí účty, a mohli disponovat s financemi neznámých osob). Takže zbylo Fio a Equa, které jsou prakticky jedna jako druhá, ovšem nebližší Fio bankomat já mám od baráku cca 5km, a z cizího je to za 30Kč. Naproti tomu Equabank nemá bankomaty žádné, a proto poskytuje bezplatný výběr úplně z každého bankomatu na který narazíš. A jelikož já mám jeden hned za barákem, našel jsem vítěze.

To jen takové malé shrnutí zdarma, kdybys hledal novou banku a nevěděl co je dneska na trhu.

Další odpovědi:

Bronzový

Smlouvu s touto franšízou jsem ukončil během 14 dní.

Bronzový

Bohaté (účty, úvěry, soukromé, firemní ...)... Napiš soukr. zprávu, čeho se to má týkat ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.