paul1

Jaké máte zkušenosti s ruskými turisty?

Je možné, že v EU dojde k omezení turistiky z Ruska. Asi to ale nebude jednotné, některé krajiny z ruské turistiky žijí. Některé krajiny jich ale mají plné zuby. I ve Švýcarsku se v horských hotelech chovají, jako by jim patřily a i když jsou Švýcaři tolerantní a dobří obchodníci, tak se přiklánějí také k omezení při vydávání víz.

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/viza-rusko-rusove-turiste-eu-brusel-unie-ministri-zahranici.A220828_144­514_zahranicni_re­my
https://echo2­4.cz/a/SacU8/po­laci-rusko-turistika-invaze-arogance-valka-ukrajina
https://cnn.i­prima.cz/zili-jsme-ve-lzi-rusove-utikaji-pred-putinem-do-turecka-prchali-tam-i-pred-100-lety-88477

Nejlepší odpověď
Drap

Jen dobré. To turisté z Ukrajiny jsou snad horší, a to už i před válkou. Švýcaři jsou pro omezení víz, ale určitě to nevzešlo z žádného hoteliéra, který z nich žije. To je stejné, jako Češi jsme proti ruskému plynu, i když budeme mrznout.

Další odpovědi
ten který je

Moje kamarádka pracovala v hotelu a měla s turisty z Ruska samé dobré zkušenosti.Byli slušní,dokonce po sobě na hrubo uklidili a za dobré služby velice dobře zaplatili.Jednou se ovšem objevili tací,kteří v recepci vytáhli z tašek vodku a začali ji pít.Byli arogantní a potom je recepční vykázal pít mimo hotel.Byl to prý ale ojedinělý případ.Nejhorší byli turisté z Velké Británie,kteří byli hluční,opilí a častokrát demolovali hotelové pokoje.Také se stávalo,že opilí turisté byli okradeni prostitutkami na Václaváku.

Rocker

Jezdime s manželkou do Karlových Varů,v hotelu s námi bývá spousta Rusů.Jsou to normalní lidi,chovají se slušně.

Gus_Fring

Nedobré. Na všech dovolených (ať už Bulharsko, Egypt anebo i návštěva Karlových Varů). Jsou drzí, odmítají mluvit anglicky a místo toho používají pouze ruštinu, strkají do lidí ve frontě a předbíhají apod. Podobného chování jsem si všiml pouze u Arabů, ale to z toho důvodu, že našim pravidlům např. u švédských stolů zřejmě nerozumí.

cappuccino

Jsou hlucni, bezohledni, vozi si na dovolenou k rodine i milenky a chlapi se chovaji jako by jim patril svet. Na plazi hlasite telefonuji, a to neustale.
Rusky se chovaji k perzonalu povysene.
Pri stolovani nemaji zadne vychovani.
Pokud mohu, tak se jim vyhybam.

TeaPack314

Rusko není národ, ale životní styl. Možná snad pár jedinců. co chce být někde déle, nebo opakovaně se chová dobře. Zbytek co ví, že přijde a už se nikdy neukáže jsou zvířata. Nejvíc je vystihuje asi slovo „arogantní“..

Koukám na to z dřívějšího pohledu obsluhy restaurace..