22aa

Jaké jsou stránky na mobilu BlackBerry podobné You Tube?

Dobrý den.
Můj mobil už po mě na youtube chce html 5 a nejde youtube přehrát vůbec už žádné video.
Prosím neznáte podobné webovky jako je youtube ale musí to mít ty samá videa jako je yt.
A aby to nechtělo html 5 a šel stream normálně.
Stalo se to 1.11.2020
Mám RIM OS 7.0 A model Blackberry 9720.
Děkuji.

Jaké jsou stránky podobné youtube na mobilu blackberry?

Odpovědi
icurusL

Co třeba BBTube? Nevím jak fungují telefony BlackBerry, ale našel jsem toto.
Stránka s popisem aplikace – https://forum­s.crackberry.com/blac­kberry-10-apps-f274/bbtube-introducing-new-youtube-client-bb-10-a-1184096/
Odkaz ke stažení – https://1drv.ms/u/s!A­glY1qWcsdkAniZ­w8Yq0DFT5qg7h?e=Qi­uy94

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Nejakou webovku ci apku na videa z youtube.

22aa

No ale to je na blackberry 10 na vietnamsky krapy s androidem. Ja ale potrebuji na blackberry 7 nejakou webovku na bb7 nebo funkcni testovanou apku. Takle to nepujde.