martin14

Jak se zviditelním na Youtube?

Poradíte mi jak můžu docílit toho že by se mi na video dívalo třeba 1000 lidí, začal jsem točit takové kratší návody akorát nevím ja se zviditelnit, poradíte mi prosím?
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/user/mar­tin01141?featu­re=mhee

Nejlepší odpověď
Reckini

Dej sem odkaz. Už to tě zviditelní. :)

Další odpovědi
Michal Kole

jako každý jiný web 🙂

Říká se tomu linkbuilding 🙂

Dáš si odkaz do podpisu na diskusích (ALE TÉMATICKÝCH, co mají nějaký vztah k videu), na blogách, email, katalogy.

Vše musí mít nějaký vztah k videu.

Na video o plávání nemá smysl dávat odkaz na diskusi k průmyslové automatizaci, to pak google, Seznam indexují „méně“.

arygnoc

skúste nejaké video.

FikeCZ

Dávej zajimave videa,toč lets play.z nějakych popularnich her..Např Minecraft atd..Ten ted leti docela dost ;) …

Damiana

Dobrý je nějaký populární název, něco známého i v popisu- když lidé videa vyhledávají.

anonym

Problém je v tom, že návody PC se u nás v Čechách zabývá mnoho stránek, ale myslím že jejich tvůrci neaktualizují jejich obsah – vyhledáním pomocí klíčových slov a v českém jazyce. Takže k návodům v češtině užívat české a vystihující názvy i s popisem. Myslím že popis hodně pomůže vyhledávačům indexovat obsah a optimalizovat pro vyhledávání. 5 shlédnutí za 2 dny od vytvoření u nás je celkem úspěch. Protože se nejedná o vykrádání filmotéky nebo nesmysly, ale o návody. Pomoz si tagy. Abys věděl, která klíčová slova lidé vyhledávají, musíš to nějak zjistit. Tento návod pak můžeš realizovat na videu: Běž na vyhledávač Seznam, do vyhledávacího políčka vepiš vypínání pc a mělo by být zapnuté našeptávání. To znamená, že se budou objevovat nabízená slova. Tyhle slova si zkopíruj do Notesu a použiješ je potom jako tag. O mnoho lepší bude ale použít Google, ten pracuje trošku lépe. Dokonce ve výsledcích používá náhledy/odkazy na videa. Mladší internetová generace používá Google, takže Seznam…nevím, ten vlastně ve výsledcích nezobrazuje videa, natož od konkurenční společnosti. Když budeš točit návody, používej tedy české tagy. Čím víc videí budeš mít, tím máš šanci že o tobě budou počítačoví nadšenci vědět. Sdílej videa na fejsbůku. Chovej se drze jak to dělají amíci; rozesílají dalším uživatelům odkazy s novými videi. Jinak to nejde. Pokud najdeš na nějakém fóru otázku, můžeš odpovědět právě svým videem. Takže k tvému videu přidej tyto tagy: " pc hraní hra hry her windows zapnutí vypnutí jak zástupce klávesová zkratka automatické časovač program aplikace tuning ", přičemž při vyčerpání našeptávače přidáš jiné slovo, které ti bylo nabídnuto. A kopíruješ dál nabízené výsledky. Následuje další získávání vhodných tagů pro optimalizaci SEO. Když vyhledáš větu (strýčkem Google) program na vypnutí PC, ve výsledku je na 1. místě slunečnice.cz. Z popisu stránky programu použij vybraná slova. Myslím že ti to pomůže. Takže další nabízené tagy jsou "ukončí běžící programy (používej i skloňovaná slova, bot s nimi pracuje) nastavit doba hibernace hybernace (používej i nesprávné i/y, protože uživatelé internetu vyhledávají i s překlepy a vyhledávač přesto odkazuje na správnou stránku) restartování odhlášení spuštění soubor diskuse web 2hod 1hod 3hod 3min 40 minut vypl zbývá slunecnice shutdown příkaz dialogové okno sekund. Tak vidíš, kolik lze zadarmo najít slov se kterými pracují vyhledávače. Když se ti samozřejmě všechny nabízená slova nevejdou do políčka tagy videa, musíš je použít v popisu. Bot prohledává i v popisech. Přeji hodně úspěchů. Existuje ještě další nástroj jak pomoci zaindexovat svoje stránky, ale to už zde popisovat nechci. Tvoje stránka s videi je nyní zaindexovaná na následujících webech:
WhatUseek.com, InfoTiger.com, Amfibi, Evisum.com, Gigablast, KnowBe, Noago, Objects Search, SearchEngine, Submitware (140 Engines), ScrubTheWeb.com, Tripple.net, ExactSeek.com, Web-friend.com, WebSquash, WebWizard, Yaq.com, Zoeky.nl, search.seznam.cz, google.com. To je začátek.
Ještě pomůže vhodný popis kanálu. Další co můžeš udělat pro vyšší sledovanost je přihlásit se nebo nabídnou přátelství s kanály s podobnou tematikou. A vytvořit si další kanál který bude pověstný slovem NÁVOD, nebo JAK NA TO. Takže nepoužívat profláknuté tagy jako easy, hack a podobně! Možná tímto postupem vytvoříš novou komunitu.

Tagy pro FF: „ff gp3 amr jpg png wma wmv konverze ulozto "format faktory“ kodeky mp4 mp3 audio video dvd převést free zdarma film mobile windows blackberry android doma do mobilu".
Tak pro dnešek je toho dost, zdravím.
http://www.you­tube.com/watch?v=Hy­uePzBVjXo

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.