houbín

Jaké jsou možnosti pastí pro nezvané hosty?

Už delší dobu nám jednou za čas někdo v noci otevře branku i vrata. Nikdy se nic neztratilo, jedná se o naschvál asi, dokonce máme tip, kdo by to mohl být. Sem tam totiž někdo zapomene zamknout, jsou to frekventované vstupy na náš pozemek. Než začneme důsledně zamykat, chtěl bych napálit onoho nezvaného hosta. Nenapadá vás nějaké domácí řešení pasti?

Odpovědi
Drap

Zákonem schválená past, je v tomto případě, snad pouze jediná. Kvalitní bezpečnostní kamera. Jakákoli past, která by mohla nezvanému návštěvníkovi ublížit je v rozporu se zákonem. K zahození nemeni ani dostatečně ostrý hlídací pes.

tforro

Nestačilo by umístit ceduli s upozorňěním na nutnost zavírání branky? Když to nepomůže, tak tam dát ceduli, že je okolí branky nahráváno kamerou.
Jinak syntentická barva natřená na klice (zespoda) v tomhle počasí nezaschne snad ani za několik dní a docela na rukou naštve… Nebo vazelína na klice udělá taky dobrou službu a navíc se dá každé ráno utřít.

kodl67

Fotopast

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.