LůcaDůcaPůca

Jaké jméno je dobré pro kočku aby na něj dobře slyšela?

Mohli by jste mi doporučit nějaké jméno pro kočku aby na něj dobře slyšela? Takže aby to jméno obsahovalo č nebo š. Na jaká písmena ještě dobře slyší? A myslíte že je dobré jméno pro kočku Elis ?
Doplňuji:
Jo a nemůže se menovat právě čičina nebo kočička protože máme psa a ten když to slyší tak by jí zakousnul. On je zvyklí že kočička je u něj takoví cizí kocour kterého nesnáší.

Nejlepší odpověď
iceT

Já jsem měla Číru,Pacičku a Domi,všechny kočky slyšely na svá jména dobře.
Mamka třeba svou první kočku taky chtěla nějak pojmenovat,ale nakonec se jí říká ťiťik,což mělo být snad zkomoleným zdrobnělým výrazem pro čičik.

Doplňuji:
Ale myslím si,že jméno pro kočku by mělo být krátké,dvouslabičné-ona kočka sice na jméno asi neslyší stejně jako pes,ale slyší zvuk,když se to vysloví a ví,že třeba dostane mlsotku.

Další odpovědi
beer

Já mám Mikeššše )

Doplňuji:
Ale stejně na něj volám Čšiu, Čšiu ) Von ten Mikeš je dlouhej – teda ten název..

sevos

číča nebo číčina
Doplňuji:
Ale jinak záleží,jak se komu co líbí.

vlk samotař

Já mám Čerta,Tygra a kotě je Satan na jména slyší./Pokud nejsou někde na lovu nebo na záletech/

Lakeysha

kočka je nesmírně chytrý zvíře, naučí se na jakejkoliv blaf…stejně potom přijde na zavolání jenom tehdy, bude-li sama mít náladu:-D neni to podlejzající pes:-D

Tonie

Podle mě tam č nebo š být vůbec nemusí, na jméno se naučí tak i tak. Já mám doma Viky (Wiky) a nijak jsem ji neučila na jméno, prostě jsme na ni tak volali a ona si na to nějak zvykla. Jinak slyší na všechno, na Viky, Vikýsku, Vikinko, Vikyno.. :)
Jinak to s tím psem máme stejné, jak ukážu prstem a řeknu „čičina!“, v tu chvíli Bella vystartuje a letí za kočkou.. Ale teda nikdy jí nijak neublížila, jen si tak hrajou a skáčou po sobě, když si na sebe zvyknou, tak jsou to zlatíčka :).

pizlicka

ja si vcera ukradla kotatko v parku a zacla jsem mu rikat snížek.