skorcovaz

Jaké je předvolené heslo na TV Hustler u UPC?

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jaké je heslo u TV Hustler u UPC kabelové TV? Máme na prvních 14 dní všechny kanály zdarma, ale tato TV chce po nás heslo. Za odpověď předem děkuji!

Nejlepší odpověď
kablik

heslo je velmi jednoduché: 1–2–3–4 jak pro hustler tak xxxx a všechny blokované kanály, rychle si to skuste at si je užijete, než to vypnou…

Další odpovědi
SinceX

Být Vámi tento kanál ani nezjištuji, je tam porno a další nehezké věci..;)