Jaké je hojení po 2. císařském řezu?

Dobrý den, mohly byste mi, prosím, napsat vy, co s tím máte zkušenost, jestli je hojení po 2.císaři méně bolestivé nežli po 1.?? Někde jsem četla, že ano, ale raději bych si přečetla více názorů. Za 14 dnů mám jít na plánovaný druhý porod císařským řezem. Díky!!!

Odpovědi
Lencis

Vzhledem k tomu že jsem si dotaz přečetla dnes… máte již zcela jistě porod za sebou… krásné a zdravé miminko v náručí a jistě už vás dotaz netrápí.

Přeji vám brzké uzdravení a rychlé hojení a miminku hodně zdravíčka 😉