Katru7

Jaké je heslo k instalaci hry Sim city 4 ?

Doma jsem našla hru Sim city 4 a chci ji nainstalovat. Jen se mi tam vždycky objeví rámeček a tam je napsané : Please enter the entire code found in the white box at the lower left of the back of the CD case …já ale na CD žádný obal nemám, tu hru mi pujčila kámoška, a ona už ten obal nemá,,nevíte jaké tam má být to heslo? díky

Odpovědi
SonsyMite

Pokud umíš anglicky: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Pro­duct_key
pokud ne: chybí ti klíč, který pokud nemáš (jedině z toho obalu od koupené hry) a hru opravdu chceš, musíš ji nelegálně „cracknout“.
Pokud s tím chceš pomoct napiš mi zprávu.