Bronzový

Jaké funkce chtít od mikrovlnky?

Rád peču maso - vepřové koleno, kuře, občas šunkofleky apod., výjimečně zkouším experimentovat s nemasitým pečením (výsledek nebudu rozebírat :) ). Samozřejmě očekávám ohřev :D
Jaké funkce by se mi, podle vašich zkušeností, mohly hodit? Rozmrazovat moc nebudu, obávám se, že tahle lednice má spíš chlaďák než mrazák a novou už kupovat nebudu :)
Nebo si troufnete doporučit nějakou konkrétní mikrovlnku?
Doplňuji:
Ano, málo místa mám, jde o pronájem a kuchyně není mou prioritou. Takže chci jen něco malého.
A moje chyba, měl jsem říct, že jde o soukromé použití pro jednoho až dva lidi. A nemám křišťalově čisté příjmy :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

I ta úplně obyčejná mikrovlnka umí přímo zázraky :
http://www.toprecepty.cz/…
Řadu receptů jsem už vyzkoušela, něco jsem si musela upravit, ale je to super :-)

Další odpovědi:

Zlatý

mám tuhle MW peču na crispu všechno
od listových koláčků i ty recepty z Novy
a maso občas moc ho nejím, ale dá se
upéct perfektně krkovička, pizza :))
http://www.whirlpool-shop.cz/…
Doplňuji:
taky mám malou kuchyňku
trouba se mi sem nevejde :(

Zlatý

Jestli nemáte extrémní nedostatek místa, tak bych doporučil nekombinovat mikrovlnku s grilem. Konstrukčně jsou to protichůdné požadavky. Koupil bych co nejjednodušší 700W s objemem kolem 17l s mechanickým ovládáním. Digitální ovládání je v kuchyni méně praktické, navíc zbytečně trvale odebírá proud. Na pečení je lepší mít horkovzdušnou troubu a gril.

Kup si Konvekťák, vypadá to jak mikrovlnka, uděláš v tom všechno zdravě jen tak v páře, taky upečeš masíčko přesně na danou teplotu. Super věc, ani moc nestojí.
Tento je dobrej ;)
Doplňuji:
http://gastro-vybaveni.heureka .cz/…

Pokročilý

Je jen jedna mikrovlnka uživatelsky příjemná. Ta má dva čudlíky: čas a výkon. A nemá hlasitý výstup "hotovo..teď pípám jako kráva"
Všechny ostatní jsou na nic. Ty s grilem se nedají umýt a ty s digitálním ovládáním nikdo nechápe. Taky jsou vtipný, ty co zobrazujou hodiny. Proboha kdo by seřizoval čas na mikrovlnce pokaždý, když ji vytáhneš ze zásuvky

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

Otazníkoviči

jo mít milión to si radějc koupí
něco jiného než konvektomat :)

Stříbrný

cochee

novaky: ony ty hodiny, když už je MW má, nebývají samoúčelné, bývá k tomu program "odložený ohřev," nebo jak to nazvat, zkrátka večer jdeš spát, hodíš do ní hrnek s čajem a víš, že ráno vstáváš v půl osmé, tak nastavíš start mikrovlnky na 7:30. Probudíš se, zajdeš se vylulat a v mikrovlnce máš horký čajík.

Zlatý

arygnoc

používam iba na ohrev.
pečiem v rúre (šporák).

ak v nej chcete piecť, pravdepodobne budete musieť kúpiť nejaké kombi so špirálou (infražiaričom) alebo pod. práve kvôli pečeniu.

mikrovlny a priori slúžia na ohrev.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.