Vercule

Jaká značka má dobré bezpečnostní kamery?

Odpovědi
JežíšKristus

No přeci ta nejlepší!

„Zájmeno „který“ používáme, když se ptáme na výběr. Zájmeno „jaký“ je na místě, když se zajímáme o vlastnosti.“

Zdroj: https://alzbe­tavintrova.cz/ja­ky-a-ktery/

tvaruzekcz

Z aktuální nabídky bych volil ve výborném poměru cena/výkon Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P nebo TP-Link Tapo C310.

v342

HikVision

KratochKarel

Prolezl jsem dost eshopů a vybral jsem na základě funkcí kameru od Immaxu. Má přesně to, co jsem požadoval, a to nahrávání na kartu, detekci pohybu a hlavně alarm, takže když se mi zase bude někdo procházet po zahradě tak mě to hned upozorní přes telefon.

Vercule

KK: Jestli tomu víc rozumíš, tak byl by si mi schopný poradit ? Nebo líbí se mi to, co popisuješ, tak by mi možná stačilo napsat přesný model :)