Al.Ex

jaká značka lyží je podle vás nej ?(anketa)

pro rekreační lyžování…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Salomon

Doplňuji:
a to vychazim i z ceny …salomon je asi ten stred ne zadna spicka ale taky zadne krusky…neberu to z pohledu jezdce …ja tem lyzim moc nedam..ale delal jsem nejakej patek na servise …tak asi vim ..ale sto lidi sto chuti…a snih uz jsem nevidel hodne dlouho …uz o nem vim jen ze je bilej a studenej…a este bych se priklanel k Elankam…

Další odpovědi
david22

jiná

Doplňuji:
Nemám zkušenosti, nevim.

redy

Salomon

.

Wang

rossignol

Doplňuji:
Značku neřeš, důležitý jsou vlastnosti danejch lyží a potřeby lyžaře.
Rozhoduje jádro lyží – jestli ze dřeva nebo jinýho materiálu – teda jakou má lyže tvrdost.
Poloměr zakřivení hran – rádius oblouku..

zzzzz

jiná

Já mám Head, a to hned dvoje, jsem s nimi spokojená. Ty jedny jsou v předu strašně široké, tak mi trochu trvalo, než jsem si na to zvykla, ale teď už se mi na nich jezdí perfektně. Myslím, že lyže nejsou o značce. U každé značky najdete lyže velice kvalitní i obyčejné. Kdysi jsem měla Sulovky a taky se na nich dobře jezdilo a nebyli ani carvingové.

Pájo

Atomic

Poklička

Salomon

panxnotdead

jiná

Blizzardy :D

venkovan

jiná

Sudovky.
Ale jsou už k nesehnání.
Stejně je to pech. Dřív na sudovkách jezdil každý chudý kluk a dneska aby se vyvažovaly zlatem – sportovní nářadí pro bohaté.

anonym

ja mam na pude Rossignol , ale uz se nejak bojim lyzovat ( bojim se vas mladych , te rychlosti kolem me , co prosvistite .. ) :) , na to moje klouby uz nejsou. :)

drive jsem mela Elan , ani nevim, jestli je jeste ta znacka vubec na trhu ..

  • iv-

Pájo

  • iv-II. blázníš? ;) …to je pořád moc dobrá značka.

anonym

:) Pajo,o me je to tady znamy, ze jsem blazen … :)
ja to nejak mela spojeny s dobou davno minulou .. a je take videt, ze uz moc nelyzuji .. :( -iv-

Pájo

…to byl jen takový slovní obrat ;)

anonym

nenene .. to uz nezamluvite ! :)