Zlatý

jaká všechna jídla jsou s dovážkou?

jako se rozváží pizza, tak co bych si mohla ještě objednat s dovozem na nějakou adresu? Něco vhodného na oslavu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Cateringové služby,ale jsou dost drahé.

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží na firmě, která se rozvozem pizzy a jiných jídel zabývá. V sortimentu najdete dnes již skoro všechno. Pizzu, čínu, různá masa,hamburgery, zeleninové saláty, moučníky, pivo, nealko nápoje apod.

Zlatý

Záleží odkud jsi.V Brně je to např. - http://www.obcerstvenidomu.cz/

Pokročilý

To si musíš zjistit v místě bydliště. Existují specializované firmy nebo třeba i normální restaurace, které se tímto zabývají. Ale, jak tady už někdo píše, není to zrovna levné.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

sama bych se asi poptala v cinske restauraci ... v Plzni kdyz byl nejakej zajimavej fotbal, tak pry rozvazel i MC Donald´s .. proste podle hostu bych se poptavala i tam, kde nerozvazi, ale domluvila bych si svuj " odvoz " :)
..grilovana kurata .. pecena kolena .. ?
urcite Vam vyjdou vstric i tam, kde neni jejich rozvazka .. na domluvu a objednavku ..
a kde , kdy a v kolik ( a na co ) jsem to vlastne pozvana ? :)
-iv-

Zlatý

kapka

díky -iv-
jak to jen bezbolestně říci...? ....ale...vy -iv-....nejste pozvaná.... :-((( :-D :-D :-D

dcera bude slavit narozeniny s kamarády, já tam taky nebudu, jen jsme přemýšlely, co se dá kromě pizzy ještě dovézt, koukala jsem na net a fakt se vozej i hamburgery, suschi, kebap, prostě dost věcí. :-) Myslím, že to nakonec zůstane u té pizzy. :-)

Bronzový

gagaga

tak snad priste ... noo ;(
a takhle to ma cely zivot . poradim s oslavou a vsichni mi pak reknou : tak my te pak budeme informovat, jak to dopadlo !
:)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.