Vali911

Jaká ochranná pásma platí?

Jestliže se blízko u sebe, v zemi nachází: kabel vysokého napětí, povrchní kanalizace na dešťovou vodu a obecní kanalizace napojená na čističku celé obce? :) ( vše to vede těsně u zdi soukromého pozemku ).

Odpovědi
Drap

Ochranná pásma čeho? Otázka je nejasná. Jedná se o ochranné pásmo vodárenských nádrží, či o ochranné pásmo ČD. Pokud kanalizace a kabel vedou těsně u zdi, lze předpokládat, ža je to v pořádku, proto, že na to někdo musel vydat a schválit stavební dokumentaci na základě výkresové dokumentace.