Jaká je ze zákona povinná výbava výzbroje, výstroje a tak podobně u muničních skladů?

Nebo co musí mimo tyto věci obsahovat muniční sklad?

Uvedu příklad (třeba je to zrovna nutnost): Hasící přístroj, nějaká dokumentace?

Odpovědi
Lamalam

Těžko říci, tyhle předpisy asi nebudou veřejné. Jsou tu minimálně dva bývalí vojáci, snad něco prozradí.

Mc Merkurion

… no, až řekneš jakej sklad munice máš na mysli > cvičný, nebo jaderný, pro četu, nebo pro NATO >>> jestli tě to opravdu zajímá, a není to otázka pro body, dozvíš se více na jiných webech …