dudu

Jaká je průměrná „spotřeba partnerů“ zdejších účastníků ve vzájemném vztahu?

Při zadání této otázky jsem využil termínu účastnice těchto stránek s přívlaskem Bohemica a ankety kolegy BANAN93 ze které dedukuji, že celkem 82% z nás, kteří zde zareagovali žije buď na hromádce nebo v manželství.
Možná by bylo zajímavé rekapitulovat jak dlouho to tzv. táhnete s jedním patnerem a nebo kolik jste za dobu dobu soužití v páru těch partnerů tzv. spotřebovali??

Nejlepší odpověď
Conchus

Také „spotřebovávám“ první partnerku. Od roku 1957

Další odpovědi
hanulka11

Zajímavě položená otázka :D:D:D spotřeba partnerů ve vzájemném vztahu :D:D
já zatím spotřebovávám prvního… už ho znám od 15 let a celkem tedy …ehm ehm ehm ehm no dost velká řádka let .

anonym

„Spotřebovávám“ jednu partnerku a to 36 let a doufám, že to spolu dotáhneme až do konce.Můj otec s matkou byli spolu 59 let než otec zemřel.

anonym

Moje spotřeba partnerů není snad velká, protože žiji v pořadí s druhým přítelem a doufám, že i posledním.
Doplňuji:
Jsme spolu skoro čtyři roky a tak dlouho trval předchozí vztah. S prvním chlapcem jsem chodila v osmnácti asi čtrnáct dní – byl spíše na zkoušku, abych věděla jaké je s někým chodit. Nakonec se sám vrátil k dívce, kterou opustil. A poprvé jsem se zamilovala v devatenácti a navíc do ženatého muže. Měli jsme vztah čtyři měsíce, ale šlo mu jenom o jedno, tak také skončil. Pamatuji si, že mi táta – když se o tom dozvěděl – prohledával skříň jestli v ní nemám milence. A navíc byl z jedné vesnice, ale žádnou ostudu jsem necítila. Spousta lidí udělá chybu.

led

Dodnes nemusela byť ani len záručná oprava, takže nebolo treba nič meniť. Ostali sme pri prvej verzii s neskoršími update (deti)