Avatar uživatele
dudu

Jaká je průměrná „spotřeba partnerů“ zdejších účastníků ve vzájemném vztahu?

Při zadání této otázky jsem využil termínu účastnice těchto stránek s přívlaskem Bohemica a ankety kolegy BANAN93 ze které dedukuji, že celkem 82% z nás, kteří zde zareagovali žije buď na hromádce nebo v manželství.
Možná by bylo zajímavé rekapitulovat jak dlouho to tzv. táhnete s jedním patnerem a nebo kolik jste za dobu dobu soužití v páru těch partnerů tzv. spotřebovali??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, hanulka11, zzzzz, anonym před 4192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Conchus

Také „spotřebovávám“ první partnerku. Od roku 1957

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Zajímavě položená otázka :D:D:D spotřeba partnerů ve vzájemném vztahu :D:D
já zatím spotřebovávám prvního… už ho znám od 15 let a celkem tedy …ehm ehm ehm ehm no dost velká řádka let .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

„Spotřebovávám“ jednu partnerku a to 36 let a doufám, že to spolu dotáhneme až do konce.Můj otec s matkou byli spolu 59 let než otec zemřel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moje spotřeba partnerů není snad velká, protože žiji v pořadí s druhým přítelem a doufám, že i posledním.
Doplňuji:
Jsme spolu skoro čtyři roky a tak dlouho trval předchozí vztah. S prvním chlapcem jsem chodila v osmnácti asi čtrnáct dní – byl spíše na zkoušku, abych věděla jaké je s někým chodit. Nakonec se sám vrátil k dívce, kterou opustil. A poprvé jsem se zamilovala v devatenácti a navíc do ženatého muže. Měli jsme vztah čtyři měsíce, ale šlo mu jenom o jedno, tak také skončil. Pamatuji si, že mi táta – když se o tom dozvěděl – prohledával skříň jestli v ní nemám milence. A navíc byl z jedné vesnice, ale žádnou ostudu jsem necítila. Spousta lidí udělá chybu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dodnes nemusela byť ani len záručná oprava, takže nebolo treba nič meniť. Ostali sme pri prvej verzii s neskoršími update (deti)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony