Hurvajsek

Jaká je platnost žádosti o řidičský průkaz ?

Ahoj,

mam problem, udelala jsem zkousky z autoskoly,takze si muzu zazadat o ridicsky prukaz, jenze to uz bylo skoro pred mesicem… (18.1) a ted to zase nestiham. Jaká je splatnost tohoto dokumentu ? Je možné aby mi to po měsíci propadlo ?

Děkuji.

Odpovědi
Seznam.cz

Jak by mohlo toto oprávnění, nebo žádost, u mě třeba o obnovu řo být časově omezené? Vždyť na autoškole říkali, že toto oprávnění je na celý život. Tak tam přijdu až budu chtít. Tam to leží.