Bronzový

Jaká je nejlepší radost?

Co je nejlepší radost?
Doplňuji:
Možná, že nejlepší radost je sdílená radost- když se raduji s druhými. Možná, že nejlepší radost je ta, kterou udělám druhému, protože se mi pak vrátí zesílená?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Někomu přináší radost hudba, jinému zahrada, malování, láska, přátelství, děti, zvířata, květiny, dárek, pečení atd.
Přece pečení je radost. Hera je pečení.

Každý má jiné měřítko pro pocit radosti. Někomu stačí třeba, že má co jíst, že má práci, že má kde bydlet... Někdy je to i štěstí.

Další odpovědi:

Zlatý

to je myslím prudce individuální. Kdyby existovalo něco, co zaručeně poskytuje tu největší radost, všichni by se na to už dávno vrhli a dělali to, nechtíce dělat nic jiného.

Ze jsem tu(na svete)a zdrava.

Bronzový

Bohužel se setkávám s tím , že největší rodost je z cizího neštěstí !!!

Pokročilý

Pro každého je radost něco jiného. Já jsem teď zrovna ráda, že dcera s manželem odjeli na víkend na chalupu. To bude klíííídek. Ale zase na druhou stranu budu ráda, až se mi v neděli v pořádku vrátí.

Zlatý

Radost každý prožívá jinak já mám radost z toho že mám svou rodinu že všichni zdraví

Zlatý

Já mám radost když vše funguje jak má, rodina, obchod, když jsou lidi na sebe slušní. Prostě když to klape..

Zlatý

Udělat někomu radost?

Stříbrný

Zdraví,ať to zní jakkoli omšele.

Bronzový

Já mám největší radost,že se mi narodily dvě zdravé děti,ikdyž mi před osmi lety řekli,že je mít nebudu.Jsou zdravé a vím,že tu nikdy nebudu sama.Ale každý má jiné hodnoty v životě....

Stříbrný

Radost je projev vyjádření aktuálního pocitu štěstí ... bohužel někdy i kvůli neštěstí druhého.

Až do rána.

Bronzový

Nemusí to být zrovna "nejlepší" radost.Ale i mít radost nebo dobrý pocit z toho,že se nám podařilo podle našich představ upravit bydlení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.