palmal

Jaká je lidská vlastnost, kterou nemáte a obdivujete ji u druhých?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Trpělivost.
Čenžnem za tu suverenitu? 🙂

Další odpovědi
klumprt

Sebekázeň. Neustále dělám něco, co bych neměl a nedělám to, co bych měl.

zjentek

Nejspíš suverenita.

Zzzzz, trpělivost mám dost navíc, nechceš přidat? ;)

bolak

Já mám všechny.

Drap

Neni žádná kterou bych zcela postrádal. Obdivuji na lidech skromnost, zručnost,um, tolerantnost a selský rozum.

Rokio

Je to smysl pro detail.

agentpv

nemám sebevědomí a schopnost prosadit se. Vyměním s někým za trpělivost a empatii.

pucipuci

Být splachovací a věčný optimista. To bych fakt chtěl a moc.

zjentek

zzzzz- néné díky, tak to raději budu trpělivý někde v ústraní.

zzzzz

Zjentku ať tam nevystojíš důlek :-o

gecco

😉