Pokročilý

jaká hra s pejskem v bytě?

Mám doma 2 čivavy a venku už je zima, takže si s nimy chci hrát hlavně doma. Běhat za míčkem, není v bytě úplně nejlepší a navíc co baví jen jednu, tak se ptám jaké hry navrhujete a jak se hrajou? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Co třeba schovávání a hledání dobrot?

Další odpovědi:

Bronzový

Já si s pejskem vždycky hrála na schovávanou. Nechala jsem ho někde sedět (je třeba trénovat aby opravdu zůstal, anebo aby je tam někdo zdržel), pak se schovala a volala ho :-)
Doplňuji:
A jestli máte opravdu malej byt, že jedinou schovkou by byla jenom vana (je lepší si ji předem otřít :-D ), pak se můžeš schovat třeba i pod peřinu - doporučuju krejt si oči (aby ti je nevyškrábaly), ale jinak je to sranda ;-)

Zlatý

Na kousanou :-)

Budete psovi strkat ruku do tlamy (možno i jiné části těla) a pes Vás bude do nich plnou silnou kousat.

Bronzový

Ahoj, jak Syd napsal tu schovávanou - taky hrajeme a psa strašně baví, jinak určitě přetahování, nebo ho prostě cvičte povely sedni lehni a takovéhle, u ktwerý se moc nepohybujete - alespoň je nacvičíte...

Zlatý

Jakákoli činost s pánem je pro psa atraktivní. Co cvičit různé překážky jako při agility ?

Pokročilý

Nevím jestli by to bavilo čivavy, ale některé psy to baví, je to tahání se se šálou (tlustým provazem, ponožkou,...), pes se zakousne tahá, člověk "vyškubne" (opatrně) a se šálou hýbe takže ji pes honí atd.

Pro čivavy bych doporučil uzel nebo bambuli přivázanou na tyči. Pokud jsou čivavy aktivní budou se za bambulí honit jako tornádo a pro páníčka to není nijak náročné (stačí si lehnout a trochu točit zápěstím s bambulí)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.