koník.

jaká hra s pejskem v bytě?

Mám doma 2 čivavy a venku už je zima, takže si s nimy chci hrát hlavně doma. Běhat za míčkem, není v bytě úplně nejlepší a navíc co baví jen jednu, tak se ptám jaké hry navrhujete a jak se hrajou? Děkuji

Nejlepší odpověď
radimA

Co třeba schovávání a hledání dobrot?

Další odpovědi
Syd

Já si s pejskem vždycky hrála na schovávanou. Nechala jsem ho někde sedět (je třeba trénovat aby opravdu zůstal, anebo aby je tam někdo zdržel), pak se schovala a volala ho 🙂
Doplňuji:
A jestli máte opravdu malej byt, že jedinou schovkou by byla jenom vana (je lepší si ji předem otřít 😁 ), pak se můžeš schovat třeba i pod peřinu – doporučuju krejt si oči (aby ti je nevyškrábaly), ale jinak je to sranda 😉

Michal Kole

Na kousanou 🙂

Budete psovi strkat ruku do tlamy (možno i jiné části těla) a pes Vás bude do nich plnou silnou kousat.

samicek333

Ahoj, jak Syd napsal tu schovávanou – taky hrajeme a psa strašně baví, jinak určitě přetahování, nebo ho prostě cvičte povely sedni lehni a takovéhle, u ktwerý se moc nepohybujete – alespoň je nacvičíte…

Drap

Jakákoli činost s pánem je pro psa atraktivní. Co cvičit různé překážky jako při agility ?

Meropa

Nevím jestli by to bavilo čivavy, ale některé psy to baví, je to tahání se se šálou (tlustým provazem, ponožkou,…), pes se zakousne tahá, člověk „vyškubne“ (opatrně) a se šálou hýbe takže ji pes honí atd.

Rabanowich

Pro čivavy bych doporučil uzel nebo bambuli přivázanou na tyči. Pokud jsou čivavy aktivní budou se za bambulí honit jako tornádo a pro páníčka to není nijak náročné (stačí si lehnout a trochu točit zápěstím s bambulí)