Avatar uživatele
koník.

jaká hra s pejskem v bytě?

Mám doma 2 čivavy a venku už je zima, takže si s nimy chci hrát hlavně doma. Běhat za míčkem, není v bytě úplně nejlepší a navíc co baví jen jednu, tak se ptám jaké hry navrhujete a jak se hrajou? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4541 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
radimA

Co třeba schovávání a hledání dobrot?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Syd

Já si s pejskem vždycky hrála na schovávanou. Nechala jsem ho někde sedět (je třeba trénovat aby opravdu zůstal, anebo aby je tam někdo zdržel), pak se schovala a volala ho 🙂
Doplňuji:
A jestli máte opravdu malej byt, že jedinou schovkou by byla jenom vana (je lepší si ji předem otřít 😁 ), pak se můžeš schovat třeba i pod peřinu – doporučuju krejt si oči (aby ti je nevyškrábaly), ale jinak je to sranda 😉

Upravil/a: Syd

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Na kousanou 🙂

Budete psovi strkat ruku do tlamy (možno i jiné části těla) a pes Vás bude do nich plnou silnou kousat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ahoj, jak Syd napsal tu schovávanou – taky hrajeme a psa strašně baví, jinak určitě přetahování, nebo ho prostě cvičte povely sedni lehni a takovéhle, u ktwerý se moc nepohybujete – alespoň je nacvičíte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jakákoli činost s pánem je pro psa atraktivní. Co cvičit různé překážky jako při agility ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Nevím jestli by to bavilo čivavy, ale některé psy to baví, je to tahání se se šálou (tlustým provazem, ponožkou,…), pes se zakousne tahá, člověk „vyškubne“ (opatrně) a se šálou hýbe takže ji pes honí atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rabanowich

Pro čivavy bych doporučil uzel nebo bambuli přivázanou na tyči. Pokud jsou čivavy aktivní budou se za bambulí honit jako tornádo a pro páníčka to není nijak náročné (stačí si lehnout a trochu točit zápěstím s bambulí)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek