ocelote

Jaká/která část Prahy je „dobrá“?

Ahoj, chci se zeptat kterou lokalitu doporucujete .. budu se stehovat do Prahy a zajima me, kde jsou levne byty a zaroven to tam neni jak na skladce… co Nusle?

Odpovědi
xxx3

to jsou trochu vylučující se požadavky. Levné je vždycky hlavně to, o co je z nějakého důvodu menší zájem. Nusle jsou širší centrum, tam to moc levné nebude.

dubraro

Neřešitelné.
Dva miliony lidí před tebou již pečlivě vyvážily použitelnost lokality a cenu za bydlení.
V Praze se se skřípěním zubů vydělává. Žít se tam nedá.

Seznam.cz

Břevnov, trochu zelených oblastí, klid a blízko do centra, láce piva, potravin.

Lukyn0

Nusle jsou jak už bylo zmíněno širší centrum, takže tam to bude spíše dražší. Co takhle Kobylisy? Bytů je tam dost a zároveň zeleň, do centra kousek a dobrý dopr. spojení. Levnější byty najdeš hlavně na okrajích Prahy jako Zličín nebo Stodůlky. A asi celkově nejlevněji na Jižním městě, není to nic úchvatnýho, ale skládka taky ne. Ono je vůbec těžký takhle odpovídat, nejlepší je si to všechno osobně projít a zvážit.

Kelt

A musíš bydlet v centru? Co třeba Běchovice, Roztoky,Sedlec, a jiné okajové části atd. Spojení je tam dobré, a vyjde to levněji než v Praze