Avatar uživatele
Baruš-lolli

Jak zvládnout strach z poznání přítelových rodičů?

Hezký večer :)
Pozítří se uvidím s rodiči svého přítele. Bude to vůbec prvně, co se s nimi setkám. Chodíme spolu sice jen 2 měsíce, ale jdu k němu na návštěvu a jeho rodiče tam samozřejmě budou, takže to není úplně OFICIÁLNÍ představení, ale i tak očekávám nějaké otázky z jejich strany (škola, rodina, koníčky…). Já mám ale strach poznat je. Nedělá mi problém navazování vztahů a poznávání nových lidí. Jde o to, že se bojím, že se jim nebudu líbit a tak… Jsem z toho nervózní. Nemáte nějaké rady jak to překonat, jak se chovat, čemu se vyvarovat…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Rodičům se líbit nemusíš,stačí,že se líbíš příteli.Dnes už sňatky z rozumu nejsou moderní,takže normální rodiče do vztahů svých dětí nekecají,čekají,že si potomci sami nabijí držku s nevhodným partnerem,protože co?Protože chybami se člověk učí a to i v partnerských vztazích.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Buď svá, taková, jakou tě má rád on. Jak, že to není oficiální, když tam jdeš na návštěvu a jsou tam i rodiče? Víc oficiální to snad už ani nemůže být. Ničeho se neboj, nekousnou tě. Paní matince přines kytičku, ať si šplhneš 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Chceš chodit s přítelem nebo s jeho rodiči? Buď svá. Dřív nebo později (pokud vám to vydrží) stejně poznají, jaká jsi doopravdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Doufám, že jsi na to připravena. Pokud ne, zeptej se partnera, jací jsou jeho rodiče, co dělají, jaké mají vzdělání, co pijí, jaké mají zájmy a pod. Protože, když se trefíš a doneseš něco pěkného, budeš mít plus za dobrý výběr a za to, že jsi aktivní a zeptala ses. A návštěvy se neboj – buď přirozená, snad se umíš chovat u stolu, vybrat vhodné oblečení atd. Pochopitelně se s rodiči přítele budeš bavit jinak než se spolužačkami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jestli by nepomohla kapička něčeho ostřejšího před výkonem… Ale kapička!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek