Pokročilý

Jak zvládnout strach z poznání přítelových rodičů?

Hezký večer :)
Pozítří se uvidím s rodiči svého přítele. Bude to vůbec prvně, co se s nimi setkám. Chodíme spolu sice jen 2 měsíce, ale jdu k němu na návštěvu a jeho rodiče tam samozřejmě budou, takže to není úplně OFICIÁLNÍ představení, ale i tak očekávám nějaké otázky z jejich strany (škola, rodina, koníčky...). Já mám ale strach poznat je. Nedělá mi problém navazování vztahů a poznávání nových lidí. Jde o to, že se bojím, že se jim nebudu líbit a tak... Jsem z toho nervózní. Nemáte nějaké rady jak to překonat, jak se chovat, čemu se vyvarovat...?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rodičům se líbit nemusíš,stačí,že se líbíš příteli.Dnes už sňatky z rozumu nejsou moderní,takže normální rodiče do vztahů svých dětí nekecají,čekají,že si potomci sami nabijí držku s nevhodným partnerem,protože co?Protože chybami se člověk učí a to i v partnerských vztazích.

Další odpovědi:

Stříbrný

Buď svá, taková, jakou tě má rád on. Jak, že to není oficiální, když tam jdeš na návštěvu a jsou tam i rodiče? Víc oficiální to snad už ani nemůže být. Ničeho se neboj, nekousnou tě. Paní matince přines kytičku, ať si šplhneš :-)

Stříbrný

Chceš chodit s přítelem nebo s jeho rodiči? Buď svá. Dřív nebo později (pokud vám to vydrží) stejně poznají, jaká jsi doopravdy.

Bronzový

Doufám, že jsi na to připravena. Pokud ne, zeptej se partnera, jací jsou jeho rodiče, co dělají, jaké mají vzdělání, co pijí, jaké mají zájmy a pod. Protože, když se trefíš a doneseš něco pěkného, budeš mít plus za dobrý výběr a za to, že jsi aktivní a zeptala ses. A návštěvy se neboj - buď přirozená, snad se umíš chovat u stolu, vybrat vhodné oblečení atd. Pochopitelně se s rodiči přítele budeš bavit jinak než se spolužačkami.

Stříbrný

Jestli by nepomohla kapička něčeho ostřejšího před výkonem... Ale kapička!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.