Avatar uživatele
EVIL

Jak zlepšit grafiku fotky?

Ahoj rád pracuju ve photoshopu cs3 extened někdy chcu upravit kámoškam foto ale maji blbou kvalitu fotky nebo je fotka moc mala a když ji zvětším tak je to kostičkovaná grafika tkže nemohu např oči zkreslovat detailne proste to není ono muže někdo poradit jak zlepsit grafarnu fotky? dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, jendahun, Radak před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Hoj. No, obecně platí, že co ve fotce nemáš, to z ní už nedostaneš – takže pokud ti kámošky dají malou fotku s malým rozlišením, kvalitu z ní už nevytřískáš. Pixely se samozřejmě dají „dorekonstruovat“ – když v nastavení měníš rozměry fotky (centimetrama nebo pixelama), dá se tam nastavit i převzorkování. Já dávám zásadně „bikubická hladší“ a trošku to fotce pomůže, přechody pixelů mi pak přijdou plynulejší. Ale funguje to jen v případě, že zvětšení není moc velký…
Takže to vyzkoušej takhle – a nebo si hrát s doostřováním a zkoušet, co vyjde a co ne. Každá fotka je trošku jiná a některá se dá vylepšit víc, jiná míň, ale to víš sám… Zkoušet a zkoušet. Já to zkouším právě bikubickým hladkým převzorkováním a doostřením a když to nejde, jdu od toho pryč :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Kde nic není ani smrt nebere.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek