scratcher92

Jak zjistit heslo na WiFi?

Nevíte jak zjistit heslo na svoji WiFi? Já ho neznám a jsem v tomhle oboru amatér. Mohl by mi to někdo jednoduše říct?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já jsem taky amatér, tak snad poradím dobře.

Také jsem zapomněla heslo, stačilo modem úplně restartovat a pak jsem si nastavila nové:-)))

Ale heslo od sousedů tak nezjistíš, ani ti to tu asi nikdo neporadí .-DDD
Doplňuji:
Aleši já jsem psala, že jsem amatér:-)))

Restartovat nebo resetovat, to je jen pár písmenek:-)))))

Další odpovědi
anonym

Podívej*) se do administrace routeru (neřeknu ti jak, protože netuším jeho typ).
😉
Pokud neznáš ani údaje pro přístup do administrace, můžeš router zresetovat do továrního nastavení a znovu jej pak nastavit.
___
*) nebo se zeptej toho, kdo router konfiguroval

Alesh

v podstatě správná odpověď od zzzzz, jen místo slova restartovat, bych použil slovo resetovat. 😉

geekocz

Než budeš cokoli resetovat, tak zajdi k modemu (krabička za které trčí anténky) a obrať jí vzhůru nohama. Mělo by tam být heslo napsané (né ovšem vždycky). Doufám že jsem poradil :)